Zapraszamy grupy zorganizowane dorosłych oraz wycieczki szkolne - białe i zielone szkoły

Programy pobytu są zawsze dostosowywane do indywidualnych potrzeb grupy, możliwości i wieku uczestników.
 

Dysponujemy 140 miejscami noclegowymi w pokojach 1,2,3,4,5 osobowych z łazienkami, 
w większości z balkonami z widokiem na piękne tatrzańskie krajobrazy, Wi-Fi.  
Prowadzimy stołówkę, w której serwujemy smaczne domowe posiłki – śniadania w formie   bufetu szwedzkiego, obiady oraz obiadokolacje z deserem i kompotem, kolacje w formie bufetu szwedzkiego, w zależności od życzeń klienta i możliwości finansowych.
Obiekt zlokalizowany jest między Zakopanem a Bukowiną Tatrzańską. Ma wspaniałą bazę wypadową na szlaki turystyczne oraz szybki dostęp do atrakcji znajdujących się w pobliskich miejscowościach (Małe Ciche, Białka Tatrzańska). 
Posiadamy karczmę regionalną mieszczącą 140 osób, w której organizujemy wieczorki integracyjne z kapelą góralską na żywo lub DJ-em, karaoke, bankiety oraz spotkania biznesowe, konferencje.
Wokół domu rozciąga się rozległy teren zielony z placem zabaw, z boiskiem do gry w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, trampolina oraz BASEN z leżakami do opalania oraz podziwiania pięknej panoramy Tatr . 

Atrakcje znajdujące się na zewnątrz ośrodka są tylko częścią atrakcji znajdujących się wewnątrz. Każdy może się zrelaksować w strefie Spa: jacuzzi, góralskiej bani lub zamówić masaż u profesjonalnego fizjoterapeuty oraz spędzić swój czas na sali zabaw, grając w bilard, piłkarzyki, ping-pong, cymbergaj.
Gwarantujemy profesjonalne podejście do obsługi oraz pomocy w zorganizowaniu ogniska z pieczeniem kiełbasek, prosiaka, barana, imprez plenerowych, kuligów w saniach oraz przejażdżek w powozach, wycieczek górskich z przewodnikiem.


 

Pobieramy opłatę za zwierzaki.

Zapraszamy Państwa przez cały rok gwarantując wspaniałą atmosferę oraz udany wypoczynek.

Willa Jędruś 

ul. Sądelska 16 34-531 Murzasichle

tel   (+48) 18 20 843 83 kom 607 167 025

www.willajedrus.pl    e-mail willajedrus1@wp.pl

WILLA JĘDRUŚ

noclegi Murzasichle

18 20 843 83  

607 167 025

Okolice

Oferty specjalne

Rezerwacja

20190913_134317

 

IMG_1201.JPG